Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pudzian zaprasza do Działdowa - kolejna edycja Pucharu Polski Strongman (23.06.18)

 
Cześć wszystkim! Ja już pracę zakończyłem i zmierzam w kierunku Działdowa, a dlatego, bo jest tam dzisiaj (23.06.18) kolejna edycja Pucharu Polski Strongman. Sam jestem ciekawy tych zawodów, dlatego, że organizator przygotował sporo konkurencji no i dosyć duże ciężary. Jestem ciekawy jak sobie chłopaki z tym wszystkim poradzą. No zobaczymy, no i raz w roku spotkają się i ktoś będzie musiał nieść prymat tego najlepszego w Polsce. Jak ja to mówię, ciągnie wilka do lasu trochę, sporo już jeżdżę po tych zawodach, no i młody narybek... całkiem, całkiem doskonale sobie radzi, no zobaczymy. Ci co się już dzisiaj nudzą po pracy i są w okolicy Działdowa, zapraszam na godzinę 17:00, będzie na prawdę na co popatrzeć, więc jeżeli chcecie, zapraszam, ja tam na pewno będę, to do zobaczyska za 2 godzinki w Działdowie. Polska Górą! Tanio skóry nie sprzedam! Jedziemy!

 


Mariusz Pudzianowski
 
Data pliku video: 2018-06-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat działdowski – powiat w  w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w mieście Działdowo. W skład powiatu wchodza gminy: Działdowo, Lidzbark, Iłowo-Osada, Płośnica, Rybno, zajmując powierzchnię 954 km2.  Ok.29 % tej powierzchni stanowią lasy i  grunty leśne, ok. 50 % użytki rolne.

  Powiat działdowski leży na Pojezierzu Mazurskim,  na terenie Zielonych Płuc Polski. Atrackcję przyrodniczą stanowią liczne jeziora, rozlewiska rzek Wel oraz Wkry i 2 parki krajobrazowe: Górznieńsko – Lidzbarski oraz Welski Park Krajobrazowy, których bogate zasoby przyrodniczo-krajobrazowe stanowią bazę dydaktyczną dla edukacji przyrodniczej i ekologicznej.

  Główne gałęzie tutejszej gospodarki stanowi rolnictwo, będące bazą dla przemysłu rolno - spożywczego (Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita), oraz przemysł drzewny (Stol-Bud, Poldrew, Meblarska Spółdzielnia Inwalidów “Wolność”, Meblolux).

  Powiat posiada doskonale rozwiniętą bazę turystyczna i noclegową oraz infrastrukturę drogową i kolejową. Przez teren powiatu działdowskiego przebiega magistrala kolejowa E65 Warszawa-Gdańsk, a w jego pobliżu droga krajowa E-7 Warszawa - Gdańsk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola