Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Działdowo. Pożar supermarketu. Wcześniej zapaliła się kamienica, a ktoś podpalił plebanię

 
Działdowo. Pożar supermarketu. Wcześniej zapaliła się kamienica, a ktoś podpalił plebanię: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23491869,dzialdowo-pozar-supermarketu-wczesniej-zapalila-sie-kamienica.html#MTstream. Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów: youtube.com/channel/UCatn2cpno6AsSNtrNQJEZow?sub_confirmation=1 Dziś w supermarkecie RAST w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie) wybuchł pożar. Do gaszenia ognia przystąpiło 10 zastępów straży pożarnej. Ogień już się nie rozprzestrzenia. Pożar w sklepie w Działdowie wybuchł około godz. 5 rano. Jak powiedział TVN24 mł. asp. inż. Damian Mackiewicz KPPSP w Działdowie, na skutek pożaru doszło do zawalenia się konstrukcji dachu.Pożar wysypiska śmieci w Studziankach Pożar w sklepie w DziałdowieNie ma żadnych ofiar pożaru. Damian Mackiewicz uspokaja: „Sytuacja jest opanowana, nie ma osób poszkodowanych. Z racji tego, że były to wczesne godziny poranne, obiekt był zamknięty”. Mężczyzna dodał też, że być może będą musieli przeprowadzić rozbiórkę budynku. Na stronie dzialdowo.wm.pl możemy przeczytać, że budynek doszczętnie spłonął.Działdowo. Trzy pożary w tydzieńPożar w supermarkecie w Działdowie to już kolejny taki przypadek. W zeszły wtorek zapaliła się jedna z kamienic przy ul. Hallera. Ewakuowano osiem osób, nikomu nic się nie stało. Dzień wcześniej 36-letni mężczyzna podpalił plebanię w Działdowie. Najpierw podłożył ogień w starszej części budynku, a potem włamał się do „nowej” plebanii i ukrył się w kotłowni. Tam zatrzymali go policjanci, był uzbrojony w nóż. Mężczyzna przyznał się do winy. Stwierdził, że do zaprószenia ognia doszło z powodu wyrzucenia niedopałka od papierosa. #DziałdowoPożar, #supermarketuWcześniej, #zapaliła, #kamienica, #ktoś, #podpalił, #plebanię #pożar, #Działdowo

 


Alycia Nutt
 
Data pliku video: 2018-06-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat działdowski – powiat w  w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w mieście Działdowo. W skład powiatu wchodza gminy: Działdowo, Lidzbark, Iłowo-Osada, Płośnica, Rybno, zajmując powierzchnię 954 km2.  Ok.29 % tej powierzchni stanowią lasy i  grunty leśne, ok. 50 % użytki rolne.

  Powiat działdowski leży na Pojezierzu Mazurskim,  na terenie Zielonych Płuc Polski. Atrackcję przyrodniczą stanowią liczne jeziora, rozlewiska rzek Wel oraz Wkry i 2 parki krajobrazowe: Górznieńsko – Lidzbarski oraz Welski Park Krajobrazowy, których bogate zasoby przyrodniczo-krajobrazowe stanowią bazę dydaktyczną dla edukacji przyrodniczej i ekologicznej.

  Główne gałęzie tutejszej gospodarki stanowi rolnictwo, będące bazą dla przemysłu rolno - spożywczego (Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita), oraz przemysł drzewny (Stol-Bud, Poldrew, Meblarska Spółdzielnia Inwalidów “Wolność”, Meblolux).

  Powiat posiada doskonale rozwiniętą bazę turystyczna i noclegową oraz infrastrukturę drogową i kolejową. Przez teren powiatu działdowskiego przebiega magistrala kolejowa E65 Warszawa-Gdańsk, a w jego pobliżu droga krajowa E-7 Warszawa - Gdańsk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola