Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Drzwi i ościeżnice sosnowe bezsęczne (60,70,80,90 cm) prawe i lewe

Data dodania: 2011-12-20
 
Sprzedam drzwi i ościeżnice sosnowe bezsęczne. Drzwi i ościeżnice wykonane są z sezonowanego klejonego drewna sosnowego uszlachetnionego naturalną okleiną o grubości 1 mm. Techologia ta zapewnia wytrzymałość, zapobiega wypaczaniu i gwarantuje pewność wieloletniej eksploatacji. Drzwi są standardowo wyposażone w zamek i zawiasy czopowe ocynkowane w kolorze złotym. Przygotowane są do malowania lub lakierowania i oszklenia. Istnieje możliwość polakierowania i oszklenia szkłem mlecznym za dopłatą. Wszystkie modele dostępne są w wersji pełnej, pokojowej i łazienkowej. Na życzenie klienta w drzwiach łazienkowych wiercone są otwory wentylacyjne. Ościeżnice wyposażone są w wysokiej jakośći gumową uszczelkę w kolorze beżowym, zawiasy czopowe ocynkowane w kolorze złotym i blachę zaczepową. Cena drzwi w stanie surowym to 400 zł/szt. Cena ościeżnicy w stanie surowym to 80 zł. Więcej na moje stronie www.mardoors.webnode.com. Czas oczekiwania na realizację zamówienia to około dwóch tygodni. Odbiór osobisty lub przesyłka kurierska. Polecam.
Kontakt
Tel. 667885770 lub decoy.2@interia.pl
 

loading...
« powrót
Dodaj ogłoszenie ZA DARMO!
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat działdowski – powiat w  w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w mieście Działdowo. W skład powiatu wchodza gminy: Działdowo, Lidzbark, Iłowo-Osada, Płośnica, Rybno, zajmując powierzchnię 954 km2.  Ok.29 % tej powierzchni stanowią lasy i  grunty leśne, ok. 50 % użytki rolne.

Powiat działdowski leży na Pojezierzu Mazurskim,  na terenie Zielonych Płuc Polski. Atrackcję przyrodniczą stanowią liczne jeziora, rozlewiska rzek Wel oraz Wkry i 2 parki krajobrazowe: Górznieńsko – Lidzbarski oraz Welski Park Krajobrazowy, których bogate zasoby przyrodniczo-krajobrazowe stanowią bazę dydaktyczną dla edukacji przyrodniczej i ekologicznej.

Główne gałęzie tutejszej gospodarki stanowi rolnictwo, będące bazą dla przemysłu rolno - spożywczego (Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita), oraz przemysł drzewny (Stol-Bud, Poldrew, Meblarska Spółdzielnia Inwalidów “Wolność”, Meblolux).

Powiat posiada doskonale rozwiniętą bazę turystyczna i noclegową oraz infrastrukturę drogową i kolejową. Przez teren powiatu działdowskiego przebiega magistrala kolejowa E65 Warszawa-Gdańsk, a w jego pobliżu droga krajowa E-7 Warszawa - Gdańsk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola